O značce

Značka Jane Scrivner „doopravdy“ vznikla v roce 2011, už dlouho předtím si ale Jane sama míchala přípravky podle vlastní receptury a poskytovala luxusní kosmetická ošetření obličeje i celého těla, která přinášela skvělé výsledky.

„V 90. letech jsem měla tu čest být jednou z několika mezinárodních lektorek metody LaStone Therapy, a díky výuce jsem navštěvovala ta nejkrásnější místa po celém světě. Kdykoliv jsem při ukázkách a školeních poprosila o tělový olej, donesli mi oleje lokální – a tím myslím čisté a nezpracované oleje z místních rostlin, bez příměsí a s nádhernou texturou. Jakmile jsem práci s nimi vyzkoušela, ať už to bylo kdekoliv na světě, věděla jsem, že mi dávají smysl. Přírodní a účinné bio oleje plné látek, které vyživují pleť.

Po návratu do Londýna jsem tyto čisté, neředěné oleje začala používat při ošetřování klientek a byla jsem svědkem toho, jak se jim proměňuje pleť: najednou už nevypadala bledě a nezdravě, ale byla vyživená a plná života. To mě přimělo se zamyslet. Co kdybychom pleti dopřáli možnost, aby ‚sama rozkvetla‘? Co kdybychom ji ‚vyživovali ke zdraví‘? Tak vzniklo 5 kroků péče o pleť a řada SKINCARE 5 A DAY.

Pro zdravou pleť je důležitá ochranná kožní bariéra a kyselý plášť pleti. Stačí obě tyto složky vyživovat a podporovat a výsledkem je dokonalá pleť, která překypuje zdravím. Pět kroků péče se zaměřuje na všechno, co je pro fungování ochranné bariéry i kyselého pláště důležité, a každé ráno i večer je vyživuje a navrací jim rovnováhu.

Pět kroků péče obnovuje ZDROJ, ze kterého může pleť sama přirozeně čerpat zdraví. Jsou klíčem k pleti, která i bez naší pomoci zvládne překonat případné problémy, uzdravit se a znovu se rozzářit.

Ochranná kožní bariéra sestává z přirozené směsi olejů (lipidů) a vody (potu). Proto i my volíme prvotřídní, čisté a nezpracované oleje a další ingredience v bio kvalitě. Napadá vás snad lepší způsob, jak pleť nejlépe vyživit? Pak už stačí jen vybrat správné ingredience a bylinky, které vyrovnávají pH kyselého pláště, a výsledkem je receptura, která pleť ‚vyživuje ke zdraví‘.

Zdravá pleť se dovede sama zbavit potíží. Umí se bránit vlivům okolí. Uchovává si své mládí, pružnost, zářivost, čistotu a napnutý a hladký povrch. Vypadá bezchybně a nestárne.

Kosmetika Jane Scrivner SKINCARE 5 A DAY od základů mění to, jak o pleti přemýšlíme. Obvykle produkty vybíráme s myšlenkou na řešení problémů, nedostatků a celkového stavu pleti. Pět kroků péče o pleť tento přístup obrací naruby a zaměřuje se místo toho na pěstění zdravé pleti, která žádnými problémy ani nedostatky netrpí. Kosmetické ošetření SKINCARE 5 A DAY je cestou, jak našim klientkám a zákaznicím profesionálně ukázat, co všechno v pěti krocích dovedeme pro pleť udělat.

V Jane Scrivner jsme se zavázali používat certifikované organické složky z certifikovaného ekologického zemědělství. K vývoji přípravků přistupujeme preskriptivně a snažíme se řešit problémy a obtíže, se kterými se pleť může potýkat. Nepoužíváme syntetickou parfemaci, parabeny ani SLS. Přípravky ani jejich složky se NETESTUJÍ na zvířatech a jsou vhodné pro vegetariány. Vyrábějí se v Anglii a u všech složek se dbá na dodržování kodexu pro zajištění bezpečnosti.

Většina našich přípravků neobsahuje konzervační látky. Tam, kde je použití konzervantů nutné kvůli ochraně před běžnými patogeny a kde přírodní konzervanty nedostačují, používáme minimální množství širokého spektra ekologicky certifikovaných konzervačních látek v potravinářské kvalitě, které se prokazatelně osvědčily.

Péče, kterou by si vybrala Vaše pleť.

Distribuce produktů přírodní profesionální kosmetiky Jane Scrivner pro Českou republiku a Slovensko.

Kontakty

Ellmaise s.r.o.
Kovářská 238/17, Znojmo
+420 724 839 973
info@jane-scrivner.cz
IČ: 10979883
Spisová značka C123784 vedená u Krajského soudu v Brně

Sledujte nás

Ochrana osobních údajů
closefacebook-squarebarsangle-downinstagramcrossmenu